Recent Posts

Archive

Tags

Уже за тиждень буде оприлюднено порівняльний економічний аналіз України з іншими країнами за перше п


4 вересня з 9:30 до 11:30 в готелі ALOFT (зал Tactic) відбудеться прес-сніданок NAI Ukrainе щодо результатів ринку нерухомості за перше півріччя.

Захід збере лідерів ринку, які поділяться реальними даними та інсайтами в сегментах житлової, офісної, торгової і готельної нерухомості, тому FIABCI-Україна радо долучається до інформаційних партнерів цього заходу та направить своїх представників для отримання найсвіжішої інформації з перших вуст.

Серед спікерів прес-сніданку:

Віталій Бойко, генеральний директор NAI Ukraine,

Віталій Мельник, генеральний директор UDP (UNIT.City),

Андрій Вавриш, генеральний директор Saga Development (Riverside Development),

Ганна Корягіна, комерційний директор Ceetrus Ukraine (Immochan Ukraine)

В ході заходу NAI Ukraine презентує звіт за перше півріччя, зокрема, порівняльний економічний аналіз України з іншими країнами.

На думку Віталія Бойка, порівняння економічних показників різних країн спростовує сформовану думку, що Україна стагнує та є нерозвиненою країною. Ряд ключових економічних показників дають іншу картину – Україна випереджає не тільки азіатські, африканські чи південно-американські країни, а й багато розвинених європейських країн.

Яскравим прикладом поліпшення динаміки є активна експансія міжнародних ритейлерів в країну.

У першому півріччі на ринок вийшло близько 10 нових брендів, зокрема, H&M, Defacto, Koton та інші. Новими брендами для України ознаменувався і сегмент готельної нерухомості – на ринку з’явилися такі готельні оператори як ALOFT міжнародної мережі Marriott International, Ibis Railway Station, а також Park Inn Troyitska мережі Radisson.

Швидке зростання індексу ділових очікувань – за перше півріччя він досяг максимуму з 2011 року – відображається на обсягах поглинання на ринку офісної нерухомості.

У сегменті житлової нерухомості Україна займає лідируючі позиції за обсягом введених квадратних метрів, а локальні девелопери сьогодні все більше фокусуються на нецінових факторах попиту в сегментах класу комфорт і вище. Це якісним чином змінює ситуацію на ринку.

Більше про результати за перше півріччя, отримати свіжі дані та інсайти ви зможете з перших вуст на прес-сніданку NAI Ukraine, який відбудеться 4 вересня c 9:30 до 11:30 в готелі ALOFT за адресою вулиця Еспланадна 17.

Контакти для акредитації

Анна Нестуля, +380668540040, a.nestulia@gmail.com

Інфопартнери: FIABCI-Україна.

#NAIUkraine #NAIGlobal #FIABCI #FIABCIUkraine #ВіталійБойко #ВіталійМельник #АндрійВавриш #ГаннаКорягіна #SagaDevelopment #CeetrusUkraine #UDP #ALOFT #FIABCIУкраїна #FIABCIUkraine