Recent Posts

Archive

Tags

Стипендіальний фонд FIABCI з 2020 року запроваджує збір грантових коштів через інтернет


Враховуючи зміни в навчальній підготовці до дистанційного навчання для більшості університетів, Фонд стипендій FIABCI (FIABCI Scholarship Foundation) оголошує старт інтернет-порталу для внесення пожертвувань (меценатських внесків) та перший грант студенту, який закінчить ступінь з нерухомості повністю онлайн.

Зустрівшись цього разу в Інтернеті, а не особисто на глобальних заходах FIABCI, опікуни Фонду Стипендій погодили, що це може стати чудовою можливістю просунутися вперед із створенням можливостей для онлайн-пожертвувань та розширенням грантових внесків у всі чотири регіони FIABCI.


Опікунська рада складається з членів FIABCI з Австралії, Німеччини, Італії, Нігерії, Філіппін, Тайваню та США розглядає заявки та визначає одержувачів грантів. Грант FIABCI призначається двічі на рік з термінами подання заявок до 30 березня та до 30 вересня.

Щоб зробити пожертву - перейдіть за посиланням: https://fiabci‐scholarship‐foundation.eventbrite.com

Щоб подати заявку на участь у стипендіальній грантовій програмі: https://fiabci.org/en/fiabciscolarship

Стипендіальний фонд FIABCI фінансується членами Міжнародної федерації нерухомості FIABCI.

FIABCI - це бізнес-мережа професіоналів з нерухомості по всьому світу, що надає доступ та можливість професіоналам з нерухомості, зацікавленим в отриманні знань, обміні інформацією та здійсненні міжнародного бізнесу. Для отримання додаткової інформації скористайтеся контактом вище або відвідайте www.fiabci.org


До інформації, одержувачами грантів на період весни 2020 року були:

Omar Sadek, родом з Єгипту, закінчує майстер професійних студій у сфері нерухомості в Інтернеті, живучи та працюючи в Дубаї. Він має намір використовувати ступінь, щоб змінити дію галузі на Близькому Сході, розробляючи більше джерел даних та статистики для залучення більшої кількості міжнародних інвесторів.

Джорджтаунський університет, школа неперервної освіти (Georgetown University, School of Continuing Education)


Maarten Dechaumes, займається магістерською діяльністю з фінансів та розвитку нерухомості. Як подвійний європейський та американський громадянин, який має досвід управління інвестиціями, він зацікавлений у створенні дорадчої фірми з питань розвитку міста та сприяння сталому міському розвитку міст.

Гарвардський університет, Вища школа дизайну (Harvard University, Graduate School of Design)


Джерело: https://fiabci.org/en/news-room/view/193