Recent Posts

Archive

Tags

Офіційно: Генеральна асамблея TEGoVA 2021 пройде у Києві


Як повідомив Президент АСБОУ та член Ради FIABCI-Ukraine Сергій Фролов на своїй сторінці у facebook - "TEGoVA Spring 2021 General Assembly in Kyiv. Обидва українських члени TEGoVA - УТО та АСБОУ- розпочинають підготовку до цієї події."

"Про здійснення мрій.

З моменту моєї першої участі в Генеральній асамблеї TEGoVA років отак три з полови ною назад, я загорівся привезти її в Україну. У моєму скромному розумінні така подія для оцінювачів - як ЧЄ з футболу.

В основній день близько 70 керівників оціночних асоціацій ЄС, Європи, Північної і Південної Америки, всього близько 40 країн, слухають питання, винесені на Board і голосують.

Напередодні всі ці люди беруть участь у конференції, багато з них спікерствують. Послухати стільки людей такого рівня в одному місці і в один день - велика удача для людини з інтелектом, і не обов'язково для цього бути оцінювачем.

Довгий шлях переговорів і презентацій, шлях від подиву і неприйняття ідеї до згоди. І - вуаля - в квітні Board таки підтвердив: TEGoVA Spring 2021 General Assembly in Kyiv.

Обидва українські члена TEGoVA - УТО і АСБОУ- починають підготовку до цієї події.

Позитивні і амбітні, you are welcome.

І спасибі # УТО, # АСБОУ, # АлексейАмфітеатров, # АлексейКалапуша"


FIABCI-UKRAINE долучаєтсья до привітань з таким надбанням для Українського ринку оцінки. Враховуючи, що УТО та АСБОУ є ключовими членами українського чаптеру - FIABCI-Ukraine зробить все, що можливо для підтримки організації та проведення заходів TEGoVA в Україні на міжнародному рівні!