Recent Posts

Archive

Tags

У Києві завершилася торгівельно-інвестиційна місія експертів з нерухомості FIABCI


Торгівельно-інвестиційна місія Міжнародної федерації фахівців нерухомості (FIABCI) в складі представників 15 країн 22-25 травня відвідала Київ з метою вивчення інвестиційного потенціалу України та проектів у сфері нерухомості.

"FIABCI щорічно проводить всесвітній конгрес з нерухомості і в цьому році він проходить в Москві. Оскільки українська делегація не приймає в ньому участь, ми вирішили запросити членів FIABCI в Україні з метою демонстрації іноземним інвесторам і гостям FIABCI інвестиційного потенціалу України та проектів нерухомості, цікавих з точки зору інвестиційної привабливості ", - зазначила президент" ФІАБСІ-Україна "(FIABCI, Міжнародна федерація нерухомості) Анна Коваль.

За її словами, в рамках візиту делегація в складі 28 гостей з 15 країн провела ряд бізнес-зустрічей, в тому числі з представниками офісу по залученню і підтримці інвестицій UkraineInvest.

Крім того, частиною програми стало знайомство з успішно реалізованими в Києві проектами в сфері нерухомості. "Серед усіх запропонованих варіантів для відвідування іноземних інвесторів зацікавив житловий комплекс" Бульвар Фонтанів ", так як він вже завершений і представлений в преміальному сегменті, - зазначила член міжнародного борда FIABCI Катерина Пилипчук.

Як зазначила Анна Коваль, український ринок нерухомості викликав інтерес, в першу чергу, у інвесторів з США, Канади, Європи та Китаю.

"За результатами візиту" ФІАБСІ-Україна "продовжує активно вести переговори з інвесторами з метою надання більш детальної інформації про умови інвестування в Україну. В даний процес будуть залучені українські девелопери", - додала вона.

City One Development (Київ) Валерія Кодецького, яка виступає девелопером будівництва ЖК "Бульвар Фонтанів" на вул. Патріса Лумумби, 6/1 в Києві, оголосила 17 травня 2019 року про завершення будівництва проекту.

"Бульвар Фонтанів" реалізований в принципово новому форматі на ринку України - city resort, перевагою якого є приватність, лаунж атмосфера заміського життя зі всіма перевагами розміщення комплексу в діловому і історичному центрі Києва, - повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" менеджер з корпоративних комунікацій компанії City One Development Галина Мартиненко.

Зокрема, інфраструктура проекту включає території для заняття спортом, дитячі ігрові майданчики, ландшафтні рішення і єдину в Києві алею світломузичні фонтанів довжиною 150 м.

На сьогодні ЖК "Бульвар Фонтанів" заселений на 50%. В рамках проекту побудовано 4 будівлі загальною площею 100 000 кв. м. Проект включає 820 квартир, а також підземний паркінг, розрахований на 1200 паркомісць і комерційні приміщення.Площа ділянки під проектом становить 4 га, при цьому більше третини території відведено під зелені зони.

Станом на травень-2019 в комплексі продано більше 75% квартир і практично всі комерційні приміщення.

Замовником і основним інвестором будівництва виступила інвестиційно-девелоперська компанія UDP (Київ). Архітектурна частина проекту "Бульвар Фонтанів" розроблена київською проектною організацією "Бюро інвестиційних проектів - проектний менеджмент". Девелопер - City 1 Development, генпідрядник проекту - Devenstroy.

City One Development - девелоперська компанія повного циклу, яка реалізовує повний комплекс послуг в області створення і розвитку об'єктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії початку в 2006 році, а в 2010 році була офіційно зареєстрована під ім'ям City One Development. Сьогодні в компанії працює понад 150 співробітників і портфель проектів налічує понад 700 тис. Кв. м вже реалізованого будівельного обсягу, а також 569,3 кв. м нового будівництва.

У портфель проектів компанії входять: ЖК "Новопечерські Липки" (Київ), РК "Бульвар Фонтанів" (Київ), РК "Святобора" (Київ) та ін.

FIABCI International об'єднує брокерів, девелоперів, інвесторів, керуючих нерухомістю, архітекторів, оцінювачів, юристів, нотаріусів, консультантів та інших фахівців з нерухомості з 70 країн світу. Асоціація FIABCI, маючи представництво в ООН, займається вирішенням глобальних питань доступного житла, сталого розвитку міст, екології, ін.

Український підрозділ організації "ФІАБСІ-Україна" розпочав роботу в 2007 році.

Фото з візиту можна переглянути тут: https://www.facebook.com/pg/fiabci.ukrainian.chapter/photos/?tab=album&album_id=2134041803331960

#київ #місія #нерухомість #fiabci

#FIABCIEurope #FIABCIUkraine #businessmission #Trademission #FIABCI #CityOneDevelopment #UDP #БульварФонтанів