Recent Posts

Archive

Tags

ТОРГІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА МІСІЯ FIABCI до КИЄВА


Український Підрозділ Міжнародної Організації Фахівців Ринку Нерухомості FIABCI Україна запрошує партнерів, спонсорів і меценатів для реалізації спільних проектів в рамках Торгівельної і Інвестиційної Місії, що відбудеться з 22 по 25 травня 2019 в м. Києві.

Мета заходу - демонстрація іноземним інвесторам та гостям FIABCI інвестиційного потенціалу України та проектів нерухомості, цікавих з точки зору інвестора, одночасна демонстрація українським компаніям - забудовникам, а також інвестиційним агентствам потенціалу організації FIABCI та створення якісних нових зв`язків між FIABCI-Україна та цими організаціями/компаніями.

Вже на сьогоднішній день свою готовність відвідати Україну підтвердили делегати з більш ніж 20 країн світу.

З програмою заходу можна ознайомитись за посиланням тут Профайли гостей див. тут

В рамках партнерства для реалізації спільних проектів FIABCI Україна надає можливість спонсору презентувати свої проекти компаніям чи організаціям на підставі попереднього спонсорського внеску.

Якщо Вас зацікавила співпраця у запропонованому форматі, напишіть нам на info.fiabci@gmail.com та будемо раді зустрітися і обговорити будь-які можливі шляхи співробітництва.

#InvestinKyiv #Публічнийсектор #Меморандум #LadiesLunch #SusanGreenfield #АссенМакедонов #FIABCIEurope #бізнестур #Trademission #businessmission #Businessclub