top of page

Recent Posts

Archive

Tags

Найпрогресивніший проект «Giggle» отримує грант від FIABCI-Україна на Хакатоні «Синхро-Простір», що


26-27 травня 2018 року у Києві на території інноваційного містечка Unit.City відбувся перший в Україні Хакатон «Синхро-простір», в рамках якого у перший день виступили 12 найбільш прогресивних спікерів як з галузі нерухомості (архітектори, урбаністи, міські інфраструктурні інженери), так і з галузі технологій (комунікації, геймифікаціі, мобільних аплікацій, блокчейну).

Протягом 24 годин після лекторію - відбувся власне сам Хакатон. Це змагання, у якому взяли участь архітектори, дизайнери, IT-спеціалісти та інженери з метою розробки інноваційних рішень для унікальних міських локацій (ВДНГ, Urban Space 500 та Unit.City).

Команди могли прокачати свої навички разом з однодумцями за підтримки досвідчених менторів.

Одну з менторських сесій від спеціаліста з параметричної ахітектури та інноватора Юрія Кайгородцева дивіться у записі прямої трансляції з хакатону тут)

Титуловане журі приймало роботи проектів та оцінювало їх на предмет можливості їх негайної реалізації у життя.

До складу журі увійшли Сергій Казарянц - заслужений архітектор України, Марина Матросова - арт директор ВДНГ, Світлана Мусій - директор ресторану Urban Space 500, Максим Плахтій - засновник порталу karabas.com.ua, серійний підприємець, інвестор, Максим Бахматов - керуючий партнер Unit.City, та Катерина Пилипчук - паст-президент FIABCI-Україна, член міжнародного борду FIABCI International.

Журі визначило переможцями Хакатону два проекти, один з яких - інтерактивні та енергетично активні ліхтарі та лавочки від учасника Хакатону - Арарату, та другий - інтерактивний фонтан-атракціон на головній площі ВДНГ від команди хакатону «Giggle».

Якщо ліхтарі були визнані самодостатнім проектом, на який ВДНГ уже запропонувало підписати контракт за умови надання пілотного зразка ліхтаря,

то FIABCI-Україна вручило грант на проведення дослідження та створення плану для реалізації проекту переможця Хакатону - «Giggle» аби у майбутньому у всіх киян та гостей столиці була можливість відвідати неймовірний фонтан-атракціон, що створюватиме настрій та атмосферу для усіх відвідувачів ВДНГ, а відповідно підвищуватиме коефіцієнт задоволення містом його городянами, за підвищення рівня якого FIABCI працює в рамках Меморандуму про співпрацю з UN-Habitat.

Нехай Вам щастить, хлопці та дівчата!

Дякуємо організаторам і зокрема Алісі Баньковській - засновнику проекту "Синхро-Простір" та ідеологу Хакатону та всім учасникам Хакатону за неймовірну енергію та креатив!

Приєднуйтесь до FIABCI-Україна, щоб ставати частиною змін, які ми разом робимо на ринку нерухомості України.

bottom of page