top of page

Recent Posts

Archive

Tags

ЗА ІНІЦІАТИВОЮ FIABCI-УКРАЇНА МІСТО КИЇВ ПРОЙДЕ ЕКСПЕРТНЕ ОБГОВОРЕННЯ


1-2 грудня 2017 року FIABCI-Україна спільно з КАДА та СФНМУ організовує VI Національний Форум #iREALUKRAINE на тему Modern City Concept (Концепція Сучасного міста).

Це буде перший на ринку захід, який має на меті зібрати усіх найпрогресивніших фахівців ринку, міжнародних та українських експертів навколо концепції сучасного міста Києва. На форумі очікується до 500 представників різних напрямів фаху: ріелторів, архітекторів, девелоперів, консультантів, юристів, менеджерів агенств.

На Форумі буде присутній Президент Світової Федерації нерухомості FIABCI International - Фарук Махмуд (Індія), що представляє найвпливовішу та найбільшу у світі міжнародну організацію нерухомості, що налічує 1 мільйон фахівців ринку нерухомості з більш ніж 45 країн світу.

Ви почуєте виступи Президента Світової Ради Девелоперів та Інвесторів FIABCI - Лілі Чанг (Китайська Республіка Тайван), Представника Агентства з Жилого Розвитку Південно-Африканської Республіки - Брайяна Чаплога (ПАР), Представника Державного Департаменту Земельних Відносин ОАЕ - Його величність Шейха Яфеа Ал Фарадж (ОАЕ), Обраного Президента Світової Федерації нерухомості FIABCI (2018-2019) - Ассена Македонова (Болгарія), Президента FIABCI Professional Division - Флорентіно Дулалія (Філіппіни), Президента FIABCI-EUROPE - Рамон Ріера Тороба (Іспанія), представника уряду Малайзії та голову національного комітету FIABCI-Malaysia - Норізан Бінті Ахмад (МАЛАЙЗІЯ), керуючого партнера корпорацї Octagonal Corporation - Іван Огільчин (Україна -США).

На форум запрошені як відомі усій Україні спікери, такі як Сергій Фурса, Інна Богословська, Іван Огільчин, Дмитро Аранчій та Наталія Кривда, так і почесні гості - експерти ринку нерухомості України. Зокрема голови громадських організацій ринку України FIABCI-Україна, Спілки Фахівців нерухомого майна України, Клуб Архітекторів та Дизайнерів України, Асоціація Фахівців Банківської Оцінки України, Українське Товариство Оцінювачів, Національна Федерація Нерухомості, Школа управління будівельними проектами України, Український Клуб нерухомості та інші почесні гості, спікери та учасники форуму!

КОРОТКЕ РЕЗЮМЕ ЗАХОДУ:

ДАТА: 1-2 грудня 2017 року Веб-сторінка: http://ireal.fiabci-ukraine.news

ТЕМА: Modern City Concept (Концепція сучасного міста).

МОВА ЗАХОДУ: українська-англійська-російська (буде забезпечуватися синхронний або послідовний переклад)

Організатори заходу: FIABCI-Ukraine, СФНМУ, КАДА.

Партнери та спонсори Заходу: АГРОМАТ, AVISO, Ukrainian Assistance Company, Metrumcoin, Sanswiss, IELPE, REALTrainings, SCG, NERA, ArchiBlog, DomRia, URE Club, KPMG.

Успішний бізнес-досвід гостей з Європи, Азії, Африки і Америки, реалізовані соціальні програми передових країн світу, впливові українські політики, кращі фінансові аналітики, експерти усіх галузей ринку нерухомості об'єднаються навколо концепції сучасного міста. ​ На форумі експерти та учасники будуть аналізувати місто Київ та визначати його сьогоднішню позицію на шкалі комфортного життя громадян, відповідність останнім світовим трендам. Разом ми виявимо можливості для зростання і процвітання міста, ринку нерухомості в цілому та твоєї професії окремо!

Станьте свідками і учасниками гарячих дискусій та надихаючих виступів ключових спікерів.

Отримайте відповіді та якісну аналітику про ринок нерухомості.

Дізнайтеся про кращий досвід від топ-професіоналів ринку нерухомості різних країн.

Також зробіть свій внесок у формування концепції сучасного міста!

Для покупки свого квитка - перейдіть за посиланням: https://goo.gl/forms/jwj1KCjhegni2CUi1

У полі промокод поставте посилання на сторінку, на якій Ви прочитали це повідомлення та отримайте 30% знижки на квиток!


bottom of page