top of page

Recent Posts

Archive

Tags

Олена Малєнкова стала членом FIABCI-Україна


Олена Малєнкова - один з найвпливовіших ріелторів України (за даними рейтингу Est!Медіа) долучилась до всесвітньої родини фахівців нерухомості FIABCI, ставши членом FIABCI-Україна!

Таке доленосне для себе та для українського підрозділу міжнародної федерації Олена прийняла після відвідування International Immigration and Luxury Property Expo у складі делегації FIABCI у місті Канни, Франція.

Саме там пані Олена мала нагоду безпосередньо познайомитися з членами правління та європейського комітету FIABCI International- Кіркором Аджерханяном - почесним світовим президентом FIABCI International (2016-2017), Еріком Ноордамом - президентом FIABCI-Netherlands, Ваагом Мовсесяном - віце-президентом комітету міжнародних організацій FIABCI International.

Ці зустрічі стали можливими завдяки підтримці генерального секретаря Європейського комітету, обраного президента FIABCI-Україна на 2018 рік - Анни Коваль, яка була головним організатором делегацій FIABCI-Europe для цього надзвичайно важливого експо, яке на партнерських засадах з FIABCI International надало стенд для членів FIABCI та унікальні умови для відвідування експо членами федерації.

Нагадаємо, що Олена Малєнкова - є керуючим партнером і генеральним директором групи компаній KDU Realty Group. Спеціаліст в сфері нерухомості з 1993 року по 2009 рік. Сертифікована як фахівець в області житлової і комерційної нерухомості.

Олена є активним учасником професійних об"єднань України. Дійсний Член Професійного Товариства Ріелторів ПСР (СПП), Союзу Фахівців Нерухомого майна (СФНМУ), Ріелторської Палати України, Спілки консультантів з нерухомості, з 1999 по 2009 роки була членом Асоціації Фахівців Нерухомості України (АСНУ). Консультант комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Переможець національного рейтингу видання "Est! Медіа" "Найвплівовіші люди в ріелторському бізнесі України» - 2017.

Якщо Ви досі вагались і думали про своє членство у міжнародній федерації нерухомості, то зараз саме час прийняти рішення про вступ до FIABCI Україна, адже членство надає унікальні можливості отримувати доступ до навпливовіших людей ринку всього світу на спеціальних умовах!

Всі деталі про членство у FIABCI-Ukraine можна почитати тут.


bottom of page