Recent Posts

Archive

Tags

Спільні професійні стандарти та етичні норми об'єднують головних ріелторів України на міжнародні


Вчора був дуже визначний день для новітньої історії ріелторської спільноти України.

Одночасно у Києві та у Софії відбулись переговори прінціпал мембера FIABCI-Україна - Спілки Фахівців Нерухомого Майна України (СФНМУ) з іноземними професійними об'єднаннями щодо співпраці та обміну досвідом.

Зокрема, у Києві, Президент СФНМУ - Віктор Нєсін вів перемовини про співпрацю з представниками декількох асоціацій ріелторів Туреччини та Північного Кіпру.

Водночас - віце-президент FIABCI-Україна та Член правління СФНМУ - Олександр Сокол сьогодні представляв СФНМУ та FIABCI-Україна у Софії на Фестивалі Ріелторів, організованого Національною Асоціацією Ріелторів Болгарії.

Також цікаво, що саме цього дня у Софії, відбулось підписання меморандуму про співпрацю ще одного великого об'єднання ріелторів України - Асоціації фахівців нерухомого майна у особі її віце-президента Ігоря Балаки про співпрацю з NAR Болгарія у особі Ірени Перфанової - Члена Борду FIABCI International, друга та партнера FIABCI-Україна. Роки співпраці у одному напрямі дали свої плоди, і вже чомусь не дивує, а, навпаки радує, коли СФНМУ та АФНУ на платформі FIABCI роблять кроки, що стають цінними для усіх учасників великої ріелторської спільноти України.

Ми, як міжнародна платформа, пишаємось такими зсувами у намаганнях українських об'єднань рухатися у міжнародну спільноту та створювати для своїх членів нові можливості для бізнесу та обміну досвідом.

Зі свого боку будемо продовжувати рух на зближення та об'єднання усіх фахівців ринку на базі спільних цінностей, стандартів та етичних норм.

Запрошуємо усіх фахівців ринку на VI Національний Форум #iREALUKRAINE що відбудеться 1-2 грудня 2017 року http://ireal.fiabci-ukraine.news, організований FIABCI-Ukraine та його прінціпал мемберс СФНМУ та КАДА.