Recent Posts

Archive

Tags

FIABCI-UKRAINE став співорганізатором перших URBAN TALKS з одним з найвідоміших архітекторів світу


FIABCI-UKRAINE став співорганізатором URBAN TALKS з одним з найвідоміших архітекторів світу - Фернандо Ромеро, який вперше виступить в Україні 29 серпня 2017 року

Завдяки спільним зусиллям FIABCI-Ukraine, Octagonal Corporation, Urban Space500, BEEHOME, ВДНГ, КАДА, зустріч пройде на території ВДНГ у форматі Urban Talks - урбан-дискусії, що є форматом FIABCI Business club, які проводяться з метою обговорення містобудування, процвітання міст та їх благоустрою між представниками сектору нерухомості, а також інноваторами, прогресивно мислячими девелоперами, підприємцями та архітекторами.

На Urban Talks з Фернандо Ромеро мова піде про міста майбутнього, лідерство, візії, архітектуру сучасності та майбутнє міст на планеті.

Спонсорами заходу стали компанія AGROMAT (офіційний спонсор), компанія Ukrainian Assistant Company (спонсор синхронного перекладу), компанія FIGARO Catering (партнер гастрономічних вражень)

Катерина Пилипчук, президент FIABCI-Україна: «Це подія для архітекторів,дизайнерів, урбаністів, глобалістів, девелоперів та футуристів: всіх, кому близьке питання розвитку сучасного міста. Запросити Фернандо Ромеро нас надихнуло прагнення долучити українських фахівців до джерела сучасного світового досвіду та знань з архітектури містобудування».

Після виступу архітектора відбудеться панельна дискусія: «Рушійні сили розвитку міст майбутнього», модератором якої виступить Ігор Новіков, провідний футурист, інноватор, інвестор, посол Singularity University в Україні. В дискусії візьмуть участь: Фернандо Ромеро архітектор, урбаніст, глобаліст (Мексика), Штефан Юнг експерт з питань інноваційних технологій у нерухомості (Німеччина), Іван Огільчин, управляючий партнер та бізнес амбассадор Octagonal Corporation, а також засновник та інвестор компанії співорганізатора заходу – BEEHOME (Україна), Дмитро Аранчій, засновник архітектурної майстерні Dmytro Aranchii Architects (Україна).

Іван Огільчин, управляючий партнер та бізнес амбассадор Octagonal Corporation: «Ціль Octagonal Corporation – будувати довіру між глобальними інвесторами та українським бізнесом, урядом і громадою. Знайомство фахівців українських архітектурних та девелоперських компаній з Фернандо Ромеро – архітектором та інвестором світового масштабу – є одним із кроків до розкриття потенціалу українських міст. Ми маємо можливість почерпнути досвід та натхнення з проектів Фернандо Ромеро, що вражають одночасно футуристичним дизайном та практичністю, спрямованою на рішення урбаністичних задач».

Євген Мушкін т.в.о. генерального директора Національного комплексу «Експоцентр України»: «Філософія ВДНГ – залучати до партнерства відданих своїй справі професіоналів. Зустріч з Фернадно Ромеро, людиною, яка задає тон у світовій архітектурі, – це неймовірна можливість долучитися до знань і отримати практичну консультацію з розвитку територій ВДНГ. Також сподіваюсь, у Фернандо буде можливість ознайомитися з Концепцією розвитку ВДНГ на 40 років, та дати їй свою експертну оцінку».

Участь у Urban Talks є доступною та безкоштовною за запрошеннями організаторів і партнерів заходу та попередньою реєстрацією.

Тривалість заходу – 3 години.

Фернандо Ромеро є володарем низки премій у галузі архітектури та урбаністичного дизайну. Найбільш його відомі проекти:

- міжнародний аеропорт Мехіко; - музей латиноамериканського мистецтва LAAM в Майамі; музей «Сумайя» в Мехіко; - FREE City – «типовий проект» міста для країн, що розвиваються.

Ромеро є засновником архітектурного бюро LAR, автором кількох книг з теорії архітектури, зокрема «Translation» про перехід від модернізму до епохи Web 2.0, та «Hyperborder» про ілюзорність кордону між Мексикою та США. Архітектор походить з однієї з найвпливовіших архітектурних династій та найбагатших сімей світу.

Якщо вам цікаво відвідати урбан-дискусію, будь ласка, реєструйтесь за адресою katiapylypchuk@gmail.com