Recent Posts

Archive

Tags

ДЖОРДІ РІБО ВІДВІДУЄ ФРАНЦІЮ ТА НІДЕРЛАНДИ В ПЕРШІЙ ПРЕЗИДЕНТСЬКІЙ ПОЇЗДЦІ

Світовий Президент FIABCI Джорді Рібо розпочав свою першу офіційну триденну президентську поїздку 23 червня, яка включала візити до Парижу, Франція, а також Амстердама та Нідерлайн, Нідерланди.Джорді Рібо вітали генеральний секретар Нарек Аракелян та керівник відділу подій та протоколу Алессандра Мальєтта в середу на робочому обіді в ресторані La Verrière,


після чого відбулася зустріч на високому рівні з пані Євою Дескаррега Гарсія Андорри до Французької Республіки та Князівства Монако .

Пізніше ввечері, в Парижі Ле Фуке, FIABCI International та FIABCI-France підписали поправку до угоди щодо організації 72-го Всесвітнього конгресу нерухомості FIABCI,який відбудеться у столиці Франції з 7 по 10 червня 2022 року. Президент Світу Джорді Рібо та президент FIABCI-Франція Лео Аттіас були підписантами поправки від імені Міжнародної федерації нерухомості та місцевого підрозділу відповідно.

Потім FIABCI-Франція провела чергову Генеральну Асамблею , після чого відбулася панельна дискусія на тему "Вихід із кризи охорони здоров'я: які перспективи для французької нерухомості?" . Ведучий Анрі Buzy-Cazaux - віце-президента FIABCI-France, сесія включала спеціальну участь Мікаеля Nogal - заступника по Верхній Гаронна, Крістін Леконт, президента Ордена архітекторів IDF, Ален Duffoux - президента SNPI, Олів'є Сафара - віце-президента UNIS та Еммануель Ді Джироламо - адміністратора FNAIM.
Четвер, 24 червня, розпочався з зустрічі з Оргкомітетом 72-го Всесвітнього конгресу нерухомості FIABCI у штаб-квартирі SNPI у Парижі в рамках церемонії підписання напередодні.

Пізніше світовий президент FIABCI Джорді Рібо відвідав Генеральний секретаріат FIABCI для робочої сесії,і день закінчився прийомом, організованим архітектором Жаком Ружері для святкування візиту Світового президента FIABCI до Парижа на острові Святого Павла. Прийом також ознаменував заключний етап угоди щодо організації вручення нагород Фонду Жака Ружері під час Глобального Саміту лідерів FIABCI 2022 в Гаосюні, Тайвань .Останній день першої президентської поїздки Хорді Рібо відбувся у п'ятницю, 25 червня, в Амстердамі та Нівегейні, в Нідерландах.


Світовий президент і генеральний секретар FIABCI Нарек Аракелян зустрілись з місцевим керівництвом нідерландського підрозділу, а після цього і з представниками ключового члена FIABCI-Netherlands - асоціації NVM .Ще однією особливістю порядку денного Світового Президента стала зустріч з копанією Бунделінг. На виконання рішення Ради директорів, в контексті нового Стратегічного плану на 2021-2025 роки, FIABCI підписала угоду з Bundeling про впровадження платформи ділових мереж для всіх членів FIABCI у всьому світі. Презентація цієї платформи відбудеться 7 вересня під час вересневого видання MIPIM (MIPIM September Edition, Cannes 7-9/09/2021).

Щоб стати членами FIABCI-Ukraine - заповніть заявку за посиланням:

https://forms.gle/4aYnGNvysPVRkDju5