top of page

Recent Posts

Archive

Tags

FIABCI-UKRAINE обрало нових лідерів організації на наступні 2 роки

21 жовтня 2021 року відбувся черговий звітно-виборчий з‘їзд FIABCI-Ukraine, на якому було прийнято ряд важливих рішень, в тому числі пройшли вибори до керівних органів.

З‘їзд заслухав звіт Президента організації Dmitriy Kovganich, Ради та Ревізійної комісії за 2020-2021 рік. Визнав його задовільним та подякував команді Президента за роботу у його каденції.


Після заслуховування програми розвитку чаптеру на наступні 2 роки - з’їзд обрав Вікторію Теслицьку(Виктория Теслицкая) Президенткою чаптеру на 2021-2023 роки.

Віце-президентом організації за поданням президентки було обрано Золтана Русанюка.


Також було обрано головою Брокерського комітету та членом Ради Георгія Хіоні(Георгий Хиони) та членкинями Ради - Анну Коваль та Олену Маленкову.


До складу ради за статусом прінціпал мемберів увійшли Виктор Несин, Сергей Фролов, Віктор Лещинський, Володимир Шалаєв, та почесний президент Telman Abbasov. Автоматично після обрання нового президента зайняв у Раді посаду чинного Паст-Президента і Дмитро Ковганіч.

Головою Ревізійної комісії було обрано Інну Перекрест.

Вітаємо весь склад новообраної Ради на чолі з Президенткою Вікторією Теслицькою з обранням та бажаємо наснаги у досягненні поставлених цілей!

bottom of page