top of page

Recent Posts

Archive

Tags

FIABCI-Україна вперше стала партнером конференції «Єдність ринку нерухомості заради перем

FIABCI-Україна вперше стала партнером важливої події, яка 23-25 вересня 2022 року відбулась у важкий воєнний час завдяки синергії двох потужних заходів DOM.RIA і Рієлт-FEST.


Фахівці ринку нерухомості з усієї України з'їхалися до Вінниці, щоб обговорити роботу на ринку нерухомості в умовах війни, основні тенденції у сфері маркетингу, нові підходи до відбудови міст, а також почути досвід міжнародних експертів.


На конференції під назвою «Єдність ринку нерухомості заради перемоги» виступила президентка FIABCI-Україна Вікторія Теслицька, яка привітала учасників конференції та представила спікерів міжнародного блоку від FIABCI.


На відкритті другого дня конференції слова підтримки, віри у швидку перемогу та відновлення нашої країни на адресу рієлторської спільноти та всієї України, прозвучали від Світового президента FIABCI 2022-2023, Президента FIABCI-Indonesia, керуючого директора Ciputra Group пана Будіарси Састравінати (Індонезія) та Світового віце-президента FIABCI 2022-2023, почесного президента FIABCI-Іспанія, власника Eurofincas Real Estate пана Рамона Рієри Торробо (Іспанія).Міжнародний блок відкрив виступ співзасновниці Kazakhstan Networking Partners; засновниці Real Estate Business School; голови офісу FIABCI у Центральної Азії Алії Серікпаєвої (Казахстан), яка розповіла про ринок нерухомості Казахстану та перспективи співпраці між рієлторами наших країн.Емоційний виступ Президента FIABCI World Council of Experts & FIABCI-Тайланду доктора Сопона Порнчокчая (Тайланд) - це не лише великий привіт Україні, а й змістовна розповідь про те, як, коли й за яких умов відновлюються ринки нерухомості після війни.«Як впливають військові події в Україні на ринок нерухомості Литви? Реакція ринку нерухомості Литви на можливі загрози країнам Балтії» - найцікавішу доповідь на цю тему у прямому ефірі зробив Президент Литовської асоціації розвитку нерухомості Міндаугас Статулевічус. Стільки, скільки зробила та продовжує робити для України Литва та такі люди як Міндаугас Статулевічус, це не можна висловити словами! Низький уклін та наша щира подяка, Литва!
Як важливо для нас, що наші колеги з багатьох країн світу розуміють, що відбувається в Україні, допомагають і підтримують нас! Завдяки такій підтримці ми стаємо ще сильнішими, ще впевненішими в нашій перемозі!

Усі кошти, отримані від продажу квитків та зібрані під час проведення конференції, будуть направлені благодійному проєкту «Протези для Незламних» для встановлення біонічних протезів потерпілим у війні українцям.

Comments


bottom of page