top of page

Recent Posts

Archive

Tags

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ VI НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ #iREALUKRAINE “Концепція сучасного міста”


1-2 грудня 2017 року FIABCI-Україна спільно з КАДА та СФНМУ організували та провели наймасштабніший за своєю географією, концепцією та інформативністю VI Національний Форум #iREALUKRAINE на тему Modern City Concept (Концепція Сучасного міста).

Більше 350 найпрогресивніших фахівців ринку нрухомості, міжнародних та українських експертів з 10 країн світу, об”єднались навколо обговорення та пошуку шляхів практичного втілення концепції сучасного міста Києва крізь призму світових трендів та реалізованих концепцій.

Сам захід був концептуальним, досить незвичного формату для такого масштабу та рівня заходів. Як відмічали учасники заходу у своїх відгуках після відвідування форуму, “нікому досі на ринку не вдавалось досягти балансу в концепції продукту заходу, який пропонують організатори та об”єднання для учасників ринку нерухомості, а команді FIABCI-Україна спільно з КАДА та СФНМУ - це вдалось!”

Що ж такого було у цій Концепції заходу, що вразило учасників спікерів та запрошених іноземних експертів.

В першу чергу - це контент. У другу - формат.

Одразу декілька слів щодо формату. Форум складався з двох насичених днів. Перший день пройшов у форматі конференції з палкими дискусіями, другий же день був спеціально проведений у іншому приміщенні - нещодавно відкритому унікальному місці для ринку нерухомості України - шоу-румі нерухомості HATS. Час другого дня присвячений майстеркласам, що розширяли рамки сприйняття українських фахівців, яким повинен бути справді “будинок щастя” чи “будинок мрії”, також учасники мали нагоду побувати на Марафоні Міських Ініціатив, де було представлено 7 проектів міста Києва (ВДНГ, UNIT.CITY, Синхро-простір, Архітектурний кластер АГРОМАТ, КОМПАС, URBANSPACE500 та Archi4Kids), а також учасники дізнались про розвиток міста Батумі від партнерів заходу Aliance Group (Грузія), про те, які є можливості девелопменту у Аджмані (ОАЕ) та про те, які можливості надає професійна спільнота FIABCI International від Президента професійного підрозділу FIABCI International - пана Флорентіно Дулалія (Філіппіни) і що таке CPI-PI (City Prosperity Initiative-Perseption Index) - ініціатива процвітання міст та індекс задоволення містом від Президента Світової Ради експертів FIABCI International, президента FIABCI-Україна та головного ідеолога та концептолога заходу - Катерини Пилипчук.

Що стосується контенту, то у перший же день форуму учасники почули доповіді про розвиток сучасних міст планети з перших вуст очільників тих секторів, що й займаються урбаністичним та архітектурним розвитком своїх регіонів. Зокрема Представника Агентства з Жилого Розвитку Південно-Африканської Республіки - Брайяна Чаплога (ПАР) - про міста Південної Африки - Кейптаун та Стентон, Представника Державного Департаменту Земельних Відносин ОАЕ - Мунеіра Шехадеха (ОАЕ) - про міста щастя у Аджман, ОАЕ, Президента FIABCI-EUROPE - Рамон Ріера Тороба (Іспанія) - про новий тип сучасних фахівців нерухомості у сучасному місті Барселона, Іспанія, представника уряду Малайзії та голову національного комітету FIABCI-Malaysia - Норізан Бінті Ахмад (МАЛАЙЗІЯ) - про місто-хаб Сайберджая, Малайзія, та Президента Світової Ради Девелоперів та Інвесторів FIABCI - Лілі Чанг (Тайвань) - про інновації у сталому розвитку міста Тайчунг, Тайвань. Ключовий виступ форуму про Концепцію сучасного міста Києва та його урбаністичний та архітектурний розвиток учасники мали нагоду почути від Костянтина Колеснікова - Координатора Київської Стратегічної Спільноти (КСС), члена Національної спілки архітекторів України (НСАУ, член президії КоНСАУ) та «Ради з Зеленого (екологічного) Будівництва» (UaGBC, член президії Ради), маркетолога, концептолога, консультанта з розвитку територій.

На Форумі був присутній особисто Президент Світової Федерації нерухомості FIABCI International - Фарук Махмуд (Індія), що представляє найвпливовішу та найбільшу у світі міжнародну організацію нерухомості, що налічує 1 мільйон фахівців ринку нерухомості з більш ніж 45 країн світу. Він зазначив, що у глобальному світі скоро будуть панувати саме міста і для того, щоб залишатися під “парасолькою” тих самих спільних цінностей, експертам та фахівцям ринку, яким небайдужий сталий розвиток їх власних міст, потрібно об”єднуватися у професійні спільноти, головною і найбільш впливовою, а також найстаршою з яких є Міжнародна Федерація Нерухомості FIABCI International.

Протягом першого дня Форуму учасники мали нагоду також почути прогнози та аналітику від таких відомих усій Україні спікерів, як Сергій Фурса(Dragon capital), Роман Куцак (KPMG), Дмитро Корнієнко (NAI Ukraine), концепцію Data Technologies від Майка Гіреля (AuxBridge, Ізраїль), а також про глобальну трансформацію ринку від Василя Бузуєва (Metrumcoin).

“Вишенькою на торті” першого дня форуму стала панельна дискусія про сталий розвиток міст в Україні за участю Наталії Кривди - доктора філософських наук, професором кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, члена колегії Міністерства культури, експерта реанімаційного пакету реформ, Євгенії Сорокіної, менеджера проектів Kyiv Smart City Hub, Олександра Кучерявого - білоруського архітектора, що в Україні запускає активні будинки (Active House), а також Інни Богословської - громадського та політичного діяча, що говорила про сучасних лідерів міст, про бірюзовий рівень лідерства та про новітні підходи до розвитку міст.

Другий же день завершився результатом роботи чотирьох робочих груп - команд активних учасників форуму, що у процесі креативного воркшопу “Концепція Сучасного міста Києва” мислили у чотирьох напрямах: Бізнес, Екологія, Культура та Освіта, Інфраструктура - як можна підняти рівень свого власного задоволення тим, що відбувається у місті саме у цьому напрямі і що саме я, як фахівець ринку нерухомості, міський ініціатор, підприємець чи член громадської професійної організації можу зробити, щоб зробити своє місто процвітаючим. На імпровізованій стіні з”явились чотири реальних проекти, над якими групи продовжать свою роботу уже й після форуму, і які будуть надані до відома очільникам Київської Державної Адміністрації та Київради для більш широкого обговорення. Фасилітаторами воркшопу були Анна Дерев”янко - волонтер та сертифікований спеціаліст та Катерина Пилипчук.

Почесними гостями форуму стали й голови громадських організацій ринку України FIABCI-Україна, Спілки Фахівців нерухомого майна України, Клубу Архітекторів та Дизайнерів України, Асоціації Фахівців Банківської Оцінки України, Українського Товариство Оцінювачів, Національної Федерації Нерухомості, Школи управління будівельними проектами України, Українського Клуб нерухомості та інші почесні гості, спікери та учасники форуму!

Спільно учасниками, експертами та організаторами форуму було вирішено, що наступний VII Національний Форум #iREALUKRAINE у 2018 році пройде на тему WISE CITY CONCEPT “КОНЦЕПЦІЯ МУДРОГО МІСТА” - куди усіх запрошуємо уже зараз.

Реєстрація у Waiting List розпочнеться дуже скоро! Підписуйтесь на події FIABCI-UKRAINE у FACEBOOK та отримайте запрошення найпершими.

Організатори заходу: FIABCI-Ukraine, СФНМУ, КАДА.

bottom of page