Recent Posts

Archive

Tags

Київ, 16-17 листопада - Національний форум з управління будівельними проектами


16-17 листопада в Києві відбудеться Національний форум з управління будівельними проектами.

Це не виставка будматеріалів або нагородження переможців, це перша в Україні подія про людей будівельної галузі: тільки реальні кейси, тільки реальний досвід. За два дні форуму ви дізнаєтесь, як втілювати будівельні проекти вчасно та в рамках бюджету, адже для Вас виступатимуть 35 спікерів - керівники та менеджери проектів будівельних компаній, представники влади та органів місцевого самоврядування.

Якщо Ви керуєте будівельним проектом, проектуєте будівлі або пов’язані з земельним та містобудівним кадастрами - це Ваш червоний день в календарі “RED Day”, у вас вперше з’явиться можливість дізнатися про управління будівельними проектами та проблематику кадастрів з перших вуст.

Ексклюзивна знижка -20% на участь по промокоду “FIABCIUKRAINE” на http://redpmday.urbanland.pm

Програма Національного форуму поділена на два тематичні заходи: 16 листопада - Cadastre Camp - обговорюватимемо проблеми та перспективи земельного та містобудівного кадастрів. Особливості оформлення міських земель та земель за межами населених пунктів.

17 листопада - Real Estate Development Project Management Day - день обміну реальним досвідом. На Вас чекають: нетворкінг, приклади успішних та провальних кейсів. На потоці Investments & Innovations представники міст позмагаються за титул "Міста з найпростішими процедурами отримання дозвільної документації".

Ключові події Національного форуму з управління будівельними проектами 2017:

На CADASTRE CAMP 16 листопада відбудуться дві панельні дискусії “Міські землі” та “Землі за межами населених пунктів”: проблематика містобудівного та земельного кадастрів, за участю представників міських та обласних департаментів архітектури, управління земельних ресурсів, Держгеокадастру та експертів з екстериторіальності. В дискусії приймуть участь Валентина Антоненко та Владислав Смілка (Департамент містобудування та архітекрути КМДА), Олександр Краснолуцький (Держгеокадастр) та Олександр Єрмолаєв (Департамент земельних ресурсів КМДА).

В рамках CADASTRE CAMP Ви почуєте цікаві доповіді Олега Цвяха (Держгеокадастр), Ігоря Райкова (Urbanland.pm, Inger-Grad), Анатолія Полтавця (ГО “Земельні та архітектурні ініціативи”) та інших.

Відкрииє RED PM DAY Лев Парцхаладзе (Мінрегіонбуд), Олексій Гончарук (BRDO) презентує рейтинг “Doing Business”, а Володимир Мисак (Cushman & Wakefield) поділиться трендами інвестицій в комерційну нерухомість (порівняльний аналіз ринку України із країнами Східної Європи).

В рамках потоку Project Management керівники будівенльних проектів поділяться з вами реальним досвідом: Іван Пуголовкін (Astarta organic business centre), Юлія Двораковська (CBMforum engineering company Ukraine), Андрій Некрасов (Arricano Real Estate), Андрій Рижиковй (DC Evolution), Ярослав Рекуник (Geos Project Development Kit, Угорщина), Сергій Федорик (M.V. Cargo).

В потоці Investment & Innovations від представників міської влади Ви дізнаєтесь чому варто інвестувакти в будівельні проекти Києва(Олександр Міщенко), Львова (Вадим Ноздря), Вінниці та інших міст. Дізнаєтесь по майбітній розвиток таких проектів як UNIT.City (Максим Яковер), Mirax (Віталій Бойко) та Харківська Школа Архітектури (Олег Дроздов).

А на завершення відбудеться панельна дискусія за участю Олексія Поліщука (Департамент земельних ресурсів КМДА), Олександра Свистунова (Департамент архітектури КМДА) представників Держгеокадастру, ДАБІ та Міністерства культури України Ви можете ознайомитися з повною програмою Форуму на сайті redpmday.urbanland.pm, а також дізнаватися останні новини на facebook.

Будемо раді бачити Вас серед учасників Форуму!

Організатор: URBANLAND.PM, INGER-GRAD

Інформаційні та медіа-партнери:

URE Club, ABC News, 3m2, Property Times, Adress.ua

Donate-corner: Таблеточки, Жизнелюб