top of page

Recent Posts

Archive

Tags

Стратегічна сесія FIABCI-Ukraine

Стратегічна сесія та довгоочікувана зустріч членів FIABCI-Ukraine відбулася 18 серпня 2022 року в затишному ресторані з символічною для нашої FIABCI-family назвою «ДІМ».

Війна та поточна ситуація в нашій країні внесли корективи у стратегію розвитку українського чаптера. Вражаючий героїзм українців, боротьба за незалежність та демократичні цінності, віра та воля до перемоги дозволили Україні стати потужним прикладом та центром уваги у всьому світі.

Саме тому тема стратегічної сесії «Роль та функція чаптеру в поточних умовах. Як стати по-справжньому корисною членам та країні організацією» викликала інтерес у всіх членів організації.

Гаряче обговорення нагальних питань та генерація ідей під час стратегічної сесії дозволили нам знайти та сформулювати актуальні завдання, вибрати нові напрямки розвитку і підвищення мотивації для залучення всіх учасників організації.

Платформа для взаємодії на внутрішньому та зовнішніх ринках нерухомості, постійний контакт із закордонними чаптерами та інформування про те, що відбувається в Україні, залучення інвестицій, взаємодія з органами державної влади, вивчення потреб у справі залучення експертів FIABCI з питань відновлення та відбудови України, навчання, обмін досвідом та професійний розвиток, залучення нових членів — такими були визначені основні напрямки діяльності FIABCI-Ukraine. Не залишилася без уваги й тема ротації у громадських організаціях та її роль у майбутніх перетвореннях ринку нерухомості України.

Перед початком сесії виступила президентка FIABCI-Ukraine Виктория Теслицкая. У своїй промові вона розповіла про діяльність організації впродовж 6 місяців військових дій, допомогу та фінансову підтримку членів організації, волонтерську діяльність, участь у Світовому конгресі в Парижі та суму донатів FIABCI-International на підтримку українського чаптера.

Особливою гордістю українського чаптера стала подяка нам від командування 73 Морського центру спеціального призначення. Наша співпраця обов'язково продовжиться і стане запорукою зміцнення суверенності та обороноздатності нашої держави.

За віру у власні сили та можливості, за реалізацію намічених планів, за перемогу, за чудове майбутнє України — звучали тости на дружній вечері. А атмосфера вечора та тепле спілкування ще раз довели, що ми — родина однодумців та друзів.

Величезна подяка всім учасникам зустрічі Анна Коваль, Виктор Несин, Катерина Пилипчук, Сергей Фролов, Владимир Шалаев, Георгий Хиони, Марина Білоус, Инна Перекрест, Елена Маленкова, Артур Оганесян, Иван Суховеев, Ярослава Бояркина, Коваленко Олег, Мельников Андрей, Лариса Мельничук, Vitaliy Vasyutyk (онлайн) та великий привіт усім, хто не зміг приєднатися до нас цього разу! Слава Україні!
Стратегічна сесія FIABCI-Ukraine 2022

Comments


bottom of page