top of page

Recent Posts

Archive

Tags

Президент FIABCI-Ukraine візьме участь у обговоренні проблем інвестицій в нерухомість 2021 року29 вересня 2021 року експерти у сфері будівництва, нерухомості та інвестицій зберуться для обговорення трендів та проблем інвестицій в нерухомості в 2021 році. Серед них і Президент FIABCI-Ukraine - Дмитро Ковганіч, нещодавний виступ якого на світовому форумі девелоперів та інвесторів у нерухомість - MIPIM September Edition - щодо зменшення карбонового сліду через імплементацію інноваційного концепту міста на воді Mallow Island, - зробив великий розголос серед світової спільноти ринку нерухомості.
Основні теми виступів експертів форуму, організованого Olsten Partners Law Company:

  • Які головні проблеми на ринку інвестицій в нерухомість у 2021 році?

  • Фінансовий моніторинг. Або як підтверджувати походження інвестицій в банку?

  • Чи вплинуть податкові зміни на вартість нерухомості в Україні?

  • Які тренди в інвестуванні у нерухомості у 2021 році.

  • Чи готова торговельна нерухомість до чергового локдауну? Турбулентність комерційної нерухомості.

  • Нові тренди офісної нерухомості та коворкінги.

Серед спікерів форуму:

Лев Парцхаладзе, Президент КБУ, екс замміністра Мінрегіонбуду Вадим Гуцул від Мінрегіонрозвитку Віктор Забоєнко від SAGA Development Ольга Соловей від URE Club- Українського клубу нерухомості Дмитро Ковганич, Президент українського підрозділу міжнародної федерації нерухомості - FIABCI-Ukraine Сергій Круглик, радник Київського міського Голови з питань фінансів та інвестицій, Керівник проектного офісу «Київський муніципальний банк»

Захід розрахований на 200 осіб і організатори потурбувалися про безпеку та карантинні заходи. Формат: Офлайн дискусія експертів ринку в двох панелях та онлайн трансляція.

Дата: 29 вересня 2021 року, середа Початок о 18-30 Тривалість: 3-4 години. Локація: простір Inveria за адресою: вул. Володимирська, 49-А

Аудиторія: інвестори, представники ринку нерухомості, будівництва та інвестування, девелоперських та будівельних компаній, архітектори, профільні асоціації, інвестиційні компанії та представників влади.

Партнери заходу: Конфедерація будівельників України, URE CLUB, NAI Ukraine, AMB Development, ITTA, Архіматика, FIABCI-Ukraine


Деталі заходу та реєстрація за посиланням: https://tax.olsten.com.ua/event


Для членів FIABCI-Ukraine - спеціальні умови відвідування. Просимо контактувати в telegram за номером +380632660331 для отримання детальної інформації.

Comments


bottom of page