Recent Posts

Archive

Tags

ЗАХОДИ З FIABCI та MIPIM Proptech в переддень MIPIM20209 березня 2020 року в переддень #MIPIM2020 відбудуться дві події.

FIABCI, The International Real Estate Federation традиційно організовує Гала Вечерю у готелі Маджестік (з 19:00-21:00), на якій присутні члени #FIABCI International з усього світу, запрошені гості, а також очільники організатора #MIPIM - Копанія Reed Midem, що є глобальним партнером та членом FIABCI international. Кількість місць обмежена. Вхід виключно за квитками, які уже можна придбати тут за посиланням: https://fiabci.org/en/mipim Вартість квитка 150€ за одну особу. Максимальна кількість квитків, які можна купити одному члену FIABCI - 2.

Другий івент, що відбуватиметься цього ж вечора (з 21:00 до 02:00) - це вечірка, яку влаштовує MIPIMProptech*. Вечірка пройде в Каннах (локація буде підтверджена найближчим часом), вхід для учасників MIPIM - безкоштовний з обов’язковою попередньою реєстрацією. Ми рекомендуємо пройти реєстрацію зараз, адже на цю вечірку можна піти одразу після закінчення Гала Вечері FIABCI. Пройдіть реєстрацію зараз тут: https://g.co/kgs/QS1ywr. Максимальна кількість осіб, яку можна зареєструвати одному учаснику MIPIM - 2. Поспішайте пройти усі необхідні процедури реєстрації. * #MIPIMProptech - це івент, який збирає в різних куточках світу інноваторів, винахідників, підприємців та прогресивних інвесторів сфери технологій у секторі нерухомості. Під час MIPIM2020 10 березня у Carlton Beach Club відбудеться #MIPIMProptechDay.

Також нагадуємо, що

лише до 15 січня 2020 року

можна скористатися правом отримати знижку на вхід на MIPIM як членам FIABCI.

Дізнайтесь про всі умови, написавши запит на info.fiabci@gmail.com з темою MIPIM.